Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Oryginalna kawa speciality

Martyna Zalewska 2019-04-25 0 komentarzy
Oryginalna kawa speciality

Cenisz sobie najwyższą klasę smakową i zapachową kawy? Lubisz się oddawać degustacji małej czarnej parzonej z wyselekcjonowanych ziaren? Sięgnij po jakość, która Cię nie zawiedzie. Uznanymi walorami sensorycznymi odznacza się kawa speciality. Już sama nazwa segmentu sugeruje głębię doznań sensorycznych i standard satysfakcjonujący koneserów. Takie miano przysługuje wyłącznie kawom, które podczas profesjonalnej oceny otrzymały od Q-graderów ponad 80 na 100 możliwych punktów. W tak rygorystyczny sposób kwalifikowane są zielone i wypalone ziarna, a wysokie noty przyznawane są przede wszystkim za parametry organoleptyczne.

Kawę o takich właściwościach oferuje palarnia kawy Speciality HAYB. Zakup jest gwarancją otrzymania produktu, który odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Co wyróżnia markę? Lista atutów jest długa:

- kawa ma wykwintny smak,

- jest ładnie opakowana, z designerskimi grafikami, przez co może służyć również jako prezent,

- producent jest odpowiedzialny społecznie i wiarygodny.

Zapewniają to specjalne, tradycyjne sposoby upraw z małych plantacji i dopracowane technologicznie metody wypalania. W ich efekcie uzyskiwana jest intensywność i bogaty bukiet smakowy, z odczuwalnym komponentem owocowym, kwiatowym, orzechowym i czekoladowym. Napój od HAYB Coffee  ma szlachetny balans smakowy, przebija w nim naturalna, subtelna słodycz, delikatna nuta wytrawnej goryczy i lekka, orzeźwiająca kwaśność. To najlepszy wariant małej czarnej dla osób o wyrobionym podniebieniu, ceniących wyższą półkę. 

Zostaw komentarz