Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Rękawiczki nitrylowe - co musisz wiedzieć?

Klara Andrzejewska 2019-06-03 0 komentarzy
Rękawiczki nitrylowe - co musisz wiedzieć?

Fakt, iż rękawice nitrylowe nie uczulają tak jak lateksowe, to nie jest jedyny powód, dla którego warto zdecydować się na ten model. Są one przede wszystkim wytrzymałe, a także elastyczne. Dzięki temu, iż są przyjemnie miękkie, nawet długotrwałe użytkowanie ich nie powoduje dyskomfortu. Uczucie, jakie pozostawiają one na dłoniach, porównywane jest do tego, jakie dają rękawiczki z jedwabiu. Można w nich wykonywać precyzyjne ruchy, a to dlatego, iż bardzo dobrze dopasowują się do dłoni. Osobom, które je noszą, niestraszne jest negatywne działanie smarów, olejów, tłuszczów i rozpuszczalników. Warto wspomnieć o tym, ich mają one wysoką odporność na przekłucie. Nitrylowe rękawice bezpudrowe doskonale sprawdzają się w sytuacjach, w których wymagane jest zachowanie sterylnych warunków (nie brudzą one otoczenia). Są chętnie stosowane np. podczas zabiegów medycznych, stomatologicznych oraz kosmetycznych.

Rękawiczki nitrylowe to oferta safeMed. Firma ta jest ich producentem. W jej asortymencie znaleźć można modele w kolorze niebieskim, turkusowym, chabrowym, różowym, fioletowym, popielatym i czarnym. Prowadzi ona sklep internetowy. Mogą się do niego wybrać osoby zainteresowane rękawicami jednorazowego użytku, w tym nitrylowymi, lateksowymi i winylowymi.

Powyższa firma jest także dystrybutorem. Rozprowadza ona odzież ochronną jednorazowego użytku, chemię profesjonalną, jak również akcesoria niezbędne podczas sprzątania. Produkty, które oferuje klientom, są sprawdzone i charakteryzują się wysoką jakością.

Zostaw komentarz