Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Rurki miedziane w zwojach - do czego się stosuje?

Kajetan Jasiński 2019-03-12 0 komentarzy
Rurki miedziane w zwojach - do czego się stosuje?

Obok prostych rur miedzianych Alu Trading zajmuje się także importem rurek zwojowanych, wykorzystywanych m.in. w systemach chłodnictwa i klimatyzacji. Dystrybutor oferuje rurki miedziane w zwojach oraz proste w atrakcyjnych cenach, w różnych rozmiarach, o parametrach zgodnych z polskimi oraz europejskimi normami.

Z uwagi na swoją lekkość doskonałe przewodnictwo cieplne oraz niską podatność na korozję i uszkodzenia mechaniczne, rurki miedziane wykorzystywane są niemal we wszystkich rodzajach instalacji wodnych, grzewczych, chłodniczych czy sanitarnych. Jednocześnie, wciąż przybywa nowych branż, w których stosuje się rury z miedzi, czego najlepszym dowodem są instalacje medyczne montowane w szpitalach m.in. do transportu tlenu lub innych gazów medycznych. Lekkie rurki miedziane powoli wypierają cięższe i bardziej korozyjne rury stalowe.  Dzięki temu można modernizować instalacje grzewcze, wodociągowe czy klimatyzacyjne, minimalizując straty energii cieplnej oraz podnosząc ich wydajność.

W odróżnieniu od prostych rurki zwojowane charakteryzują się dużo mniejszą grubością ścianek, co pozwala na bezproblemowe maskowanie w urządzeniach grzewczych lub chłodniczych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że rurka zwojowana jest produktem niepalnym i w pełni przyjaznym dla środowiska naturalnego. Specjalistyczna technologia gięcia oraz właściwości fizyko-chemiczne sprawiają, że rurki w zwojach mogą mieć zastosowanie w wielu branżach. Oferowane są w różnych rozmiarach: długości,  średnicy i grubości ścianki.

 

Zostaw komentarz