Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Wędka - idealna zabawa z kotem

Tola Dąbrowska 2019-01-10 0 komentarzy
Wpis

Wędka dla kota to doskonały sposób na zabawę ze swoim pupilem, szczególnie jeśli nie należy on do kotów chętnie i często opuszczających mieszkanie (miasto, blok, brak podwórka, mieszkanie na wysokim piętrze). Ten rodzaj zabawki posiada wiele zalet, które oprócz oczywistej rozrywki, pozwalają zadbać o zdrowie i pełną formę czworonoga. Oferta Świat Pupila obejmuje produkty takich firm jak Dingo, Flamingo, Diamond Pets i Trixie.

Jednym z instynktownych zachowań kota jest gonienie za poruszającym się obiektem. Wędka w bezpieczny sposób pozwala na wyzwolenie tego instynktu. Dzięki temu kot zachowuje odpowiednią sylwetkę i kondycję, a to w oczywisty sposób, pozytywnie przekłada się na jego zdrowie. Jest to idealny substytut polowania, sprawia również, że zwierzak się nie nudzi. Wędka jest także doskonałym sposobem na interakcję między pupilem i właścicielem.

Wszystkie wędki zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie stanowią żadnego zagrożenia. Poszczególne modele różnią się długością kija oraz rodzajem przynęty umieszczonym na sznurku. Wielokolorowe piórka, sznurki, pompony czy puszyste ogony z pióropuszami lub bez, mają strukturę i fakturę, która zaintryguje każdego kota. Dla najbardziej wymagających drapieżników przeznaczone są produkty, których przynęta przypomina myszkę, zawierającą kocimiętkę.

Wszystkie przynęty wykonane są z nietoksycznych tworzyw, a kije o różnej długości, to gwarancja, że zarówno małe kotki, jak i dorodne, skoczne kocury mogą czerpać z zabawek tego typu maksimum satysfakcji.

Zostaw komentarz