Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Dentysta

Klara Andrzejewska 2019-01-05 0 komentarzy
Dentysta

Obecnie w naszym kraju nie brakuje dentystów, którzy zapewniają swoim pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, międzynarodowym poziomie i dążą do kreowania pięknych, zdrowych uśmiechów przy zastosowaniu innowacyjnego sprzętu oraz najnowszych, bezpiecznych metod leczenia. Do swojej pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem i co równie ważne, dbają o miłą i bezstresową atmosferę w swoim gabinecie.

Dzięki zapewnieniu pacjentom najlepszej opieki, dostępu do nowoczesnych technologii oraz wysokich standardów leczenia dentyści cieszą się coraz większym zaufaniem wśród dorosłych i dzieci. Wielu osób już nie paraliżuje lęk przed fotelem dentystycznym i bólem, jako że uznany dentysta z Poznania oraz inni polscy stomatolodzy w razie potrzeby stosują odpowiednie znieczulenie i dbają o to, aby pacjent nie był spięty i zestresowany.

Podczas wizyt pacjentów w gabinetach stomatolodzy przypominają im, jak ważne jest codzienne przestrzeganie zasad higieny, a także wizyty kontrolne i badania jamy ustnej przynajmniej dwa razy w roku. W wielu profesjonalnych gabinetach, np. w New Dent Clinic w Poznaniu, badania te są bezpłatne.

Lekarz podczas wizyty kontrolnej może zalecić pacjentowi zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, polegające m.in. na usunięciu kamienia nazębnego, płytki nazębnej oraz nieestetycznych przebarwień. Może również zauważyć próchnicę w zębie w jej wczesnym stadium, dzięki czemu ząb będzie mógł zostać wyleczony, zanim próchnica rozprzestrzeni się. W przypadku, gdy zmiany próchnicowe trudno wykryć podczas zwykłego przeglądu dentystycznego, a zachodzi podejrzenie ich wystąpienia w danym miejscu, lekarz może zalecić pacjentowi wykonanie badania RTG zębów.

Zostaw komentarz