Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Do jakich celów można wykorzystać agregat hydrauliczny 12V?

Klara Andrzejewska 2022-12-02 0 komentarzy
Do jakich celów można wykorzystać agregat hydrauliczny 12V?

Nawet najlepszy siłownik nie zadziała, jeśli nie będzie zasilany przez odpowiednie urządzenie. To ono sprawi, dzięki wydajnej pompie i silnikowi, najczęściej elektrycznemu, że tłok siłownika będzie się poruszał. Moc silnika agregatu i wydajność pompy powinny zostać precyzyjnie dobrane do rodzaju siłownika. Decyzja o zakupie wymaga pewnej wiedzy, dlatego osoby mające problem z jej podjęciem, mogą zdać się na profesjonalistów.

Bogatą ofertę rozmaitych, nowoczesnych urządzeń, gwarantujących stabilne i bezpieczne podnoszenie sporych ładunków czy przechył przyczep można znaleźć w ofercie sklepu internetowego z linku silowniki24.pl, który od lat specjalizuje się w hydraulice siłowej. Dystrybutor ten stara się, aby oferowane przez niego siłowniki wykonane były z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym będą służyły przez długie lata. Pochodzą one od najlepszych producentów, dających gwarancję niezawodności, bezproblemowego użytkowania i prostego serwisu.

W bogatej ofercie sklepu są również urządzenia zasilające wspomniane siłowniki, takie np. jak agregat hydrauliczny 12V z silnikiem o mocy 2 KW. Idealnie sprawdza się w pracy z siłownikami w wywrotkach, kiprach czy podestach. Zestaw ten jest gotowy do podjęcia pracy po wpięciu przewodów i wypełnieniu zbiornika olejem.

Jest to agregat jednostronnego działania z 13-litrowym zbiornikiem, którego wydajna pompa jest w stanie wytworzyć ciśnienie o wartości 180 bar. Sprzęt ten cechuje się też łatwością obsługi. W zestawie są:

  • akcesoria do mocowania,
  • pilot sterujący,
  • instrukcja podłączenia

W sprzedaży jest także nieco mocniejszy zestaw, 24V, cechujący się wydajnym silnikiem, sprawdzający się w pracy w trudnych warunkach. W wyborze odpowiedniego zasilacza pomoże personel sklepu.

Zostaw komentarz