Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Dystanse Ford

Kajetan Jasiński 2019-07-26 0 komentarzy
Dystanse Ford

Pierścienie dystansowe to uzupełniające części układu zawieszenia, które dodają samochodom więcej dynamizmu, poprawiają właściwości jezdne oraz dodają im atrakcyjnego, sportowego charakteru. Dystanse do Forda warto kupić w renomowanym sklepie internetowym Durarace, ponieważ w przypadku elementów zawieszenia bardzo ważna jest precyzja i ich wytrzymałość, aby zapewnić bezpieczeństwo nie tylko podczas jazdy po drogach publicznych, ale także na torach sportowych.

Produkty tej firmy są tworzone z niesamowicie wytrzymałego materiału - stopu duralu lotniczego 7075-T6.  Co więcej, elementy łączące pierścienie dystansowe z układem zawieszenia są wykonywanie z wielką precyzją i starannością, ich parametry są stale monitorowane, aby w każdym miejscu zapewnić odpowiednią grubość powłoki antykorozyjnej oraz wysoką klasę wytrzymałości, co ma duży wpływ na ostateczne bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Co więcej, śruby oraz szpilki mają atest TUV, który potwierdza wysoką jakość ich wykonania.

Warto zadbać o wykorzystanie porządnych pierścieni dystansowych i elementów łącznych, a także właściwy montaż, ponieważ układ zawieszenia to bardzo ważny i precyzyjny mechanizm w każdym samochodzie. Nieodpowiednie lub słabo zamontowane dystanse mogą prowadzić do drgania kierownicy, odkręcania się śrub, pękania szpilek, a nawet do urwania się całego koła!

Polecane przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie w obróbce metali i od samego powstania kieruje się jedną ważną zasadą - najważniejsze jest bezpieczeństwo i dostarczanie na rynek produktów najwyższej jakości.

Zostaw komentarz