Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieci są prowadzone w Olsztynie?

Pola Nowakowska 2022-08-17 0 komentarzy
Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieci są prowadzone w Olsztynie?

Na terenie Olsztyna prowadzonych jest sporo sportowych zajęć dla dzieci - od sztuk walki, po akrobatykę i taniec. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak piłka nożna, w którą mogą zagrać nawet kilkulatki. Przed wyborem odpowiedniej szkółki piłkarskiej dobrze byłoby zapoznać się z ofertą i opiniami innych rodziców. To ważne, by dzieci podczas zajęć miały zapewnioną najlepszą opiekę ze strony przeszkolonych trenerów. 

Na terenie Olsztyna zajęcia dodatkowe dla dzieci (już od 1. roku życia) są organizowane w szkółce FunFutbol. To jedna z nielicznych firm, która prowadzi lekcje dla dzieci żłobkowych. Podopieczni są podzieleni na trzy podstawowe grupy wiekowe:

  • maluchy w wieku od 1 do 6 lat,
  • uczniowie szkół podstawowych (6-12),
  • młodzież powyżej 12. roku życia.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych i utalentowanych instruktorów wykazujących odpowiednie podejście do dzieci. Lekcje odbywają się w formie wspólnej zabawy wraz ze wspieraniem indywidualnych cech każdego zawodnika. Podopieczni uczą się działania w grupie oraz zdrowej rywalizacji. W olsztyńskiej szkółce piłkarskiej nie są ważne wyniki, a samorozwój poszczególnych zawodników.

Treningi są organizowane (w zależności od warunków pogodowych) na lokalnych boiskach, halach sportowych, a także plaży. Warto wspomnieć, że w trakcie zajęć trenerzy nie zakazują dryblowania oraz wprowadzają techniki street ball (jedyni w mieście!). Szczegółowy opis proponowanych zajęć wraz z harmonogramem można znaleźć na stronie olsztyńskiej szkółki piłkarskiej.

Zostaw komentarz