Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

półkolonie i obóz dla dzieci

Rozalia Laskowska 2021-08-01 0 komentarzy
półkolonie i obóz dla dzieci

Ciekawym i często wybieranym rozwiązaniem jest posłanie pociechy na kolonie czy też obóz, podczas którego dziecko może zarówno zwiedzić nowe miejsca oraz poznać rówieśników. Warto jak najbardziej wybierać wycieczki sportowe dla najmłodszych, które zapewnią aktywne spędzanie czasu oraz, być może, rozbudzą sportową pasję w młodych obozowiczach. 

Wakacyjny obóz w Pruszkowie 

Marka Śliwiński Tenis organizuje coroczne wyjazdy dla dzieci i młodzieży - najczęściej nad polskie morze. Wszyscy uczestnicy biorą udział w zajęciach sportowych, m.in. jeździe na rowerze i rolkach, grze w tenisa czy gimnastyce. Oczywiście podczas pobytu dzieci zwiedzają także okoliczne atrakcje i spędzają czas na wspólnych zabawach na plaży i w ośrodku. Szczegółowy program każdej wycieczki wraz z informacjami na temat zapisów na obóz można znaleźć bezpośrednio na stronie organizatora.

Półkolonie w Pruszkowie

Nie zawsze rodzice decydują się na wysłanie dzieci samych na kilkudniową wycieczkę, co jest w pełni zrozumiałe. Dla takich osób firma przygotowała codzienne zajęcia w formie półkolonii odbywających się od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30. Każdego dnia uczestnicy mają zapewnione liczne atrakcje związane ze sportem. Najmłodsi biorą udział w:

  • zajęciach z tenisa, unihokeja, palanta czy frisbee,
  • lekcjach gimnastyki oraz stretchingu,
  • wycieczkach rowerowych,
  • zajęciach na basenie oraz parku trampolin.

Marka zapewnia pełną opiekę doświadczonych instruktorów i pielęgniarki, a także pełne wyżywienie. Szczegóły są dostępne na prowadzonej stronie.

Zostaw komentarz