Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Przeszklone szafki kuchenne wiszące - pojemne meble na każdą kieszeń

Iga Krupa 2021-12-29 0 komentarzy
Przeszklone szafki kuchenne wiszące - pojemne meble na każdą kieszeń

Na odbiór kuchni wpływają przede wszystkim meble, jakie się w niej znajdują. Do ich produkcji wykorzystano drewno, czyli wytrzymały, ekologiczny i naturalny surowiec odporny na zniszczenia. Jest on łatwy w zachowaniu w czystości, dlatego usuwanie plam nie sprawia problemów. Firmy zajmujące się sprzedażą mebli kuchennych proponują szafki z matowymi i błyszczącymi frontami w wielu odcieniach. W ostatnich latach na popularności zyskują modele białe, choć niektórzy wybierają szafki w kolorze czarnym, grafitowym lub innym. Mają one praktyczne uchwyty, a część z nich wyposażono w estetyczne przeszklenia.

Podstawą kuchni o małym metrażu jest montaż szafek wiszących, w których można przechowywać szereg rzeczy, takich jak niewielkie sprzęty AGD, talerze, kubki, słodycze, makarony czy mąki. Zazwyczaj są one wyposażane w drzwi otwierane klasycznie na boki. Niektórzy producenci proponują jednak modele otwierane do góry. To ergonomiczne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym uderzeniem się w głowę w razie niezamknięcia szafek. Ich posiadacze mogą doposażać je w dodatkowe ograniczniki kąta otwarcia.

Sposobem na stworzenie stylowej, funkcjonalnej i praktycznej przestrzeni jest skorzystanie z oferty przedsiębiorstwa KDK Design. W jego asortymencie znajdują się przeszklone szafki kuchenne wiszące, które prezentują się bardzo elegancko. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku wnętrz o małym metrażu jest zakup modeli do sufitu, które dają możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnego miejsca. Meble z przeszkleniami wyglądają na lżejsze w porównaniu do ich całkowicie zabudowanych odpowiedników, dzięki czemu nie przytłaczają pomieszczeń swoją obecnością. Szafki montuje się z wykorzystaniem poziomicy, wkrętów, kołków oraz wiertarek elektrycznych.

Zostaw komentarz