Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Styl skandynawski w pokoju dziecięcym

Helena Wójcik 2019-05-30 0 komentarzy
Styl skandynawski w pokoju dziecięcym

Polacy zakochali się w tym stylu z dalekiej Północy, który przywodzi na myśl piękno tamtejszego krajobrazu i surowej przyrody. Z pewnością to, co w nim pociąga, to przestrzeń we wnętrzach, prosty komfort i funkcjonalność każdego znajdującego się w pomieszczeniu przedmiotu. 

Na ogół nikt, kto decyduje się na urządzenie domu w taki sposób, aby nadać mu „nordic look”, nie ma problemu z aranżacją sypialni, jadalni, lub salonu, lecz kiedy przychodzi do stworzenia atmosfery w pokoju dziecięcym, wiele osób zaczyna mieć wątpliwości, czy rzeczywiście uda im się zaaranżować pomieszczenie tak, aby sprzyjało zarówno zabawie, jak i nauce.

Projektując pokój dziecięcy w stylu skandynawskim, warto wziąć pod uwagę fakt, że aby przełamać jego surowość, należy wprowadzić do wnętrza nieco radości w postaci ciekawych, zgodnych z kanonami tego stylu dekoracji. Producent i sprzedawca skandynawskich ozdób ze strony moliland.pl oferuje najróżniejsze dekoracje w pastelowych i nieco żywszych, kontrastujących z jasnymi kolorami ścian barwach. Ozdoby te wykonane są niemal w całości z najlepszej jakości drewna, jedynie niektóre elementy są wykonane ze sklejki. Estetyka i elegancja tych dekoracji jest absolutnie bez zarzutu, tym bardziej że są one wycinane na wysokiej jakości sprzęcie i pomalowane bezwonną, hipoalergiczną farbą z atestem dopuszczoną do kontaktu z dziećmi.

Wśród tych dekoracji można znaleźć najrozmaitsze półeczki w kształcie:

  • pojedynczych, podwójnych i potrójnych chmurek,
  • różnej wielkości serduszek,
  • samochodzików, traktorów i łódek,
  • księżyca i gwiazdek,
  • piesków, misiów i kucyków.

Poza półeczkami, z których kilka ma także wieszaki, dostępne są tutaj ramki na zdjęcia, zegary ścienne i pomagające spersonalizować pokój piękne, dające rozproszone światło lampki nocne z osłoną z imieniem dziecka.

Zostaw komentarz