Zyskaj rozgłos, znajdź swoją drogę... bądź właścicielem najlepszej firmy w sieci!

Przedstaw się!

Sukces Grupy TENSE w rakingu Deloitte Technology Fast 50

Iga Krupa 2019-04-07 0 komentarzy
Sukces Grupy TENSE w rakingu Deloitte Technology Fast 50

Pracownicy agencji reklamowych czy marketingowych wiedzą najlepiej, jak istotną rolę odgrywa promocja firmy na rynku. Jednocześnie są to również osoby, które najlepiej zdają sobie sprawę z tego, że rynek nowych mediów i nowych technologii szybko się zmienia i aby pozostać w pierwszej lidze, należy cały czas śledzić wszelkie zmiany i dostosowywać się do nich. Tylko dzięki temu danej agencji uda się pozostać atrakcyjną dla klientów, zorientowanych na szybkie i namacalne efekty pracy.

Jednym ze sposobów oceny możliwości danej agencji marketingowej, jest kierowanie się różnego typu rankingami, które porównują ich osiągnięcia. Wśród wartościowych rankingów, które cieszą się uznaniem wśród wielu osób, znajduje się ranking Deloitt Technology Fast 50, który porównuje przychody firm z różnych branż, działających na terenie Europy Środkowej. Ranking bierze pod uwagę wzrost operacyjnych przychodów, który jest udostępniany przez różne firmy.

CEO Magazyn Polska donosi, że w zestawieniu znajduje się kilka polskich firm, w tym po raz trzeci pojawiła się tam poznańska Grupa TENSE, zaklasyfikowana jako agencja z branży medialnej.

Grupa TENSE w opinii wielu specjalistów swój sukces zawdzięcza przede wszystkim ciągłemu rozwojowi, zarówno w kwestiach związanych z technologią, jak i poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, którzy mogą uczestniczyć w różnego typu kursach, szkoleniach czy warsztatach.

Wszelkiego rodzaju sukcesy konkretnej agencji w rankingu Deloitt to również jasna informacja dla klientów, że mogą oni zaufać przedsiębiorstwu i liczyć na to, że wszelkie zlecenia będą wykonane sprawnie i z należytą uwagą.

Zostaw komentarz